Strašák
litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90
žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
ID: 2809
Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:18
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu