Organická věž
litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90
žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
ID: 2844
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu