Hlava I.
litografie, 2006, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 5/15
žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
ID: 3420
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu