Wilhelm Kandler (1816-1896)

Mělnický zámek

mědirytina, 19. století, 13,2 x 17,5 cm, značeno LD v desce Wilhelm Kandler fec. a PD Aus der Kunst - Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig. , mírně zažloutlý papír

žák prof. F. Waldherra

ID: 1102

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:29

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu