Čestmír Janošek (1935)

Znamení 2

mrazovka, 1965/66, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, při okraji pokrčený papír

Provenience: z rodiny autora

ID: 40

Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)