Čestmír Janošek (1935)

strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek I. 1967

Provenience: z rodiny autora

ID: 57

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)