Čestmír Janošek (1935)

Spirála

strukturální grafika, 1962, 19,9 x 34,8 cm, sign. PD Janošek 1962

Provenience: z rodiny autora

ID: 62

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)