Čestmír Janošek (1935)

Červený bod

monotyp, 1961, 25,5 x 17,8 cm, sign. PD Česta 1961, skvrna na papíře

Provenience: z rodiny autora

ID: 64

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)