Čestmír Janošek (1935)

Modrohnědá

strukturální grafika, 1960, 16 x 20,1 cm, sign. PD Janošek XI. 1960

Provenience: z rodiny autora

ID: 72

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)