Čestmír Janošek (1935)

Struktura

strukturální grafika, 1960, 11,8 x 20 cm, sign. PD Janošek 1960, při okraji lehce roztržený papír

Provenience: z rodiny autora

ID: 73

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)