Salvador Dalí (1904-1989)

litografie, 41,8 x 35,8 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí

studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

ID: 704

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:10

Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)