Salvador Dalí (1904-1989)

Stáří (Edades de la vida)

litografie, 1973, 60 x 44 cm, sign. PD Dalí, P/A, litografie vyšla nákladem 300 listů

Literatura: soupis: Michler & Löpsinger 1434

studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

ID: 98

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 01. 11. 2018 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu