Aleš Lamr (1943)

Figurky

litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20

ID: 507

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:54

Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu