Aleš Lamr (1943)

Hvězda

akvarel, papír, 1992, 20,5 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 92

ID: 253

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)