František Tichý (1896-1961)

Oči v dlaních

tužka, papír, 1947, 10,2 x 13,2 cm, sign. LD Tichý 47, prosvítá pozůstalostní razítko

Provenience: vzadu razítko: Z pozůstalosti Františka Tichého, provenience: z majetku Jiřiny Písařové - přítelkyně Františka Tichého z 50.let, soukromá sbírka Praha

ID: 307

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)