Karel Šimůnek (1869-1942)

Maja Parfumes

akvarel, tužka, papír, 1920, 39 x 26 cm, sign. LD Šimůnek 1920, návrh na reklamní plakát, mírně zažloutlý papír

žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

ID: 337

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu