Zdeněk Raiser (1935)

fotograf, malíř, kameraman

Chovanci Ústavu studují Ústavu

olej, plátno, 2019, 60 x 40 cm, sign. PD Raiser 19, napínací rám

Provenience: z ateliéru autora

ID: 404

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu