Josef Liesler (1912-2005)

Záhadná skříň na břehu jezera

litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91

ID: 630

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:16

Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu