Aleš Lamr (1943)

Lampionová slavnost

akvarel, tužka, papír, 1992, 41 x 57 cm, sign. DU A. Lamr 92, rám

ID: 138

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)