Kamil Lhoták (1912-1990)

Savon a l´Eaue

litografie, 1958, 18 x 13,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 58, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 929

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu