Krajina s pískovcovou skálou a mostem

tužka, papír, 19. století, 22,9 x 18,3 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

Provenience: restituce Středočeské galerie, inventární číslo 1808, soukromá sbírka Praha

ID: 338

Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 15:37

Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu