Cyril Chramosta (1908)

Vánoční kapr (PF 1968)

tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67

ID: 19

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 10:38

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)