Věž

kombinovaná technika, plátno, 1972, 19,6 x 14,7 cm, sign. LD, při okrajích lehce pokrčený papír

ID: 1192

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:58

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)