Petr Ptáček (1965)

Good Year

litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 86/100

ID: 33

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:32

Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)