Petr Ptáček (1965)

Skyway motor oil can, Airway motor oil can

litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č.1/70

ID: 59

Vyvolávací cena: 1.650 CZK (59 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:58

Aktuální cena: 1.650 CZK (59 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu