Václav Boštík (1913-2005)

Modro-žlutá

pastel, papír, 16,5 x 14,5 cm, sign. DU Boštík, rám

Provenience: Galerie Zdeněk Sklenář

žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

ID: 1

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:00

Aktuální cena: 16.000 CZK (572 €)