Václav Boštík (1913-2005)

Čtverec

pastel, papír, 10 x 10 cm, sign. DU Boštík, rám

Vystaveno: Galerie Zdeněk Sklenář, Můj milý Ježíšku 1. 12. - 15. 12. 2019, Litomyšl

Provenience: Galerie Zdeněk Sklenář

žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

ID: 2

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:01

Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)