Václav Boštík (1913-2005)

Body

suchá jehla, 11 x 10, 5 cm, sign. PD Boštík, rám, autorský tisk

Provenience: Galerie Zdeněk Sklenář

Literatura: publikováno v katalogu Václav Boštík výběr z díla 1936-1997, galerie Aspekt, Brno 1998 , grafická příloha

žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

ID: 4

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:03

Aktuální cena: 13.100 CZK (468 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu