Václav Boštík (1913-2005)

suchá jehla, 8 x 8 cm, sign. DU Boštík, rám

Provenience: Galerie Zdeněk Sklenář

žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

ID: 5

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:04

Aktuální cena: 8.500 CZK (304 €)