Václav Boštík (1913-2005)

Rastr

suchá jehla, 1971, 7 x 8,5 cm, sign. PD Boštík 71, rám, č. XVIII/XXI

Provenience: Galerie Zdeněk Sklenář

žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

ID: 6

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:05

Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)