Václav Boštík (1913-2005)

Mlhovina

suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám

Provenience: Galerie Zdeněk Sklenář

Literatura: publikováno v katalogu Václav Boštík výběr z díla 1936-1997, galerie Aspekt, Brno 1998 , grafická příloha

žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

ID: 7

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:06

Aktuální cena: 8.500 CZK (304 €)