Josef Liesler (1912-2005)

Žena v kabátě

uhel, akvarel, papír, 1956, 34 x 24 cm, sign. LD Liesler 1956, rám

ID: 673

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:27

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)