Josef Liesler (1912-2005)

Muž ve slováckém oděvu

pastel,akvarel, papír, 1956, 36,5 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 674

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:25

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)