Josef Liesler (1912-2005)

Muž v modré čapce

pastel, akvarel, papír, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, značeno PD: volně podle M. Maukacziho, na rámu drobné oděrky

ID: 675

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:26

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)