Alois Lukášek (1911-1984)

Na hranicích u Děčína

olej, plátno, 68,5 x 99 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 185

Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)