Alois Lukášek (1911-1984)

Pohled do krajiny

olej, lepenka, 53 x 98,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 188

Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)