Alois Lukášek (1911-1984)

Cesta

olej, lepenka, 1946, 39 x 49 cm, sign. PD Lukášek 46, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 189

Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu