Alois Lukášek (1911-1984)

Kytice v tmavé váze

olej, lepenka, 88 x 54 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 191

Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)