Alois Lukášek (1911-1984)

Rybník

olej, lepenka, 53 x 87 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 195

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu