Alois Lukášek (1911-1984)

Stromy na podzim

olej, lepenka, 54 x 89 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 199

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)