Alois Lukášek (1911-1984)

Alej

olej, lepenka, 68 x 48 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 202

Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu