Alois Lukášek (1911-1984)

Vchod do vesnice

olej, lepenka, 33 x 62 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 207

Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu