Alois Lukášek (1911-1984)

Nad vesnicí - Býšovec

olej, lepenka, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 209

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)