Alois Lukášek (1911-1984)

Nové Město

olej, lepenka, 32,5 x 67,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 212

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)