Alois Lukášek (1911-1984)

Tání u Hodonína

olej, plátno, 33,5 x 48,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 213

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)