Alois Lukášek (1911-1984)

Kosatce

olej, lepenka, 73,5 x 44 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 216

Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)