Alois Lukášek (1911-1984)

Květen

olej, lepenka, 23 x 53 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 231

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)