Alois Lukášek (1911-1984)

Květina

olej, lepenka, 70 x 30 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 236

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)