Alois Lukášek (1911-1984)

Rybník na lukách

olej, lepenka, 19,5 x 50 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 239

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)