Alois Lukášek (1911-1984)

olej, lepenka, 1939, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD Lukášek 39, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 246

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)